پرش لینک ها

آشنایی با محصولات ژوونا

محصولی لوکس و متمایز برای پوست شما

ژوونا | Juvena از سال 1954 به‌عنوان برندی پیشرو در تحقیقات مربوط به پوست و همچنین متخصص در محصولات آرایشی ضد پیری شروع به فعالیت کرد و شناخته شد. نام ژوونا از کلمه لاتین jurenalis به معنای جوانی گرفته‌شده که به معنای رؤیا و هم امید است.

تا سال 1968، ژوونا توانست شهرت بین‌المللی خود را به‌عنوان یک نام تجاری لوکس منحصربه‌فرد به دست آورد، و در این زمان بانوی استثنایی، سوفیا لورن، به‌عنوان سفیری برای نام تجاری این برند بود.

عواملی که این برند را از سایرین متمایز می‌کند ترکیب دقت سوئیس، فن‌آوری برتر و نوآوری‌های قابل توجه ضد پیری است که سبب ایجاد درخشندگی و جوانی پوست در هر سنی می‌شود.

ژوونا برای زنان و مردانی است که می‌دانند گذر زمان برابر با کسب تجربه است و تجربه شخصیت افراد را خلق می‌کند بنابراین جوانی فقط ظاهر نیست بلکه نوعی نگرش است!

در این رابطه، ژوونا کارهای مهمی را در توسعه محصولات مدرن مراقبت‌کننده از صورت انجام داد.

این تاریخچه پربار حکایت از این دارد که محصولات ژوونا در ارتقا و بهبود سلامتی پوست مصرف کنندگان سهم شایسته ای را به خود اختصاص داده است:

– در دهه 50 تولید اولین کرم قوی با بافت لطیف و نرم

– در دهه 70 اولین خط تولید فیلترهای محافظت‌کننده در برابر نور

– دهه 90 کشف ترکیبات فعال برای ارتباطات سلولی و همچنین آنزیم‌هایی که مواد ضد چین‌وچروک بسیار مؤثر را دارا هستند

– در سال 2002 اولین گام مراقبت در مراقبت از پوست به‌وسیله ترکیب پروتئین مروارید (pearl protein)

– در سال 2004 ژوونا پنجاهمین سالگردش را جشن می‌گیرند. در همین زمان، ژوونا تکنولوژی منحصربه‌فرد خود را عرضه می‌کند: معرفی تکنولوژی SkinNova در محصولات آرایشی. این تکنولوژی از داروهای مخصوص مراقبت‌های ویژه گرفته‌شده است. داروهایی که از آن‌ها، با موفقیت در ایجاد پوست جدید استفاده شده بود.

– در سال 2009 تحقیقات ژوونا، پپتید سلول بنیادی (Stem Cell Peplide ) را کشف می‌کند. تکنولوژی SkinNova در کنار تحقیقات پپتید سلول بنیادی، موجب شکل گرفتن تکنولوژی SkinNova SC شد. پزشکان و متخصصان پوست، این تکنولوژی را نقطهٔ عطف جدید در مراقبت از پوست می‌دانند. و ژوونا آن را نقطه عطفی جدید برای زنان.

تکنولوژی SkinNova SC

با این تکنولوژی می‌توان پوست جدید و تازه به وجود آورد. این‌گونه است که ژوونا، آرزوی زنان را برای داشتن پوستی جذاب‌تر که با طراوت و زنده نیز باشد، برآورده می‌کند.

ژوونا، نامی از سوئیس است. که سال‌ها در مورد فرایند پیری پوست تحقیق نموده و دریافته است که راز منشأ پوست جدید و تازه در سلول‌های بنیادی نهفته است. و به‌طورقطع به کیفیت ریز محیطی سلول‌ها بستگی دارد. این یافته‌ها منجر به توسعه تکنولوژی skinNova SC شد.

ساختار پوست

تأثیر کمک کننده این تکنولوژی بر اساس این واقعیت شکل می‌گیرد که تکنولوژی SkinNova SC، ریز محیط مناسب را برای تمامی سلول‌های پوست فراهم می‌کند.

پپتید سلول بنیادی، سلول‌های بنیادی پوست را فعال می‌کند. به‌گونه‌ای که آن‌ها خودشان را باز تولید و تجدید می‌کنند و به سرعت سلول‌های جدید پوست شکل می‌گیرند. اینجاست که عملکرد تکنولوژی SkinNova قابل مشاهده می‌شود.

این تحول فوق‌العاده درواقع سهم اصلی را در بازسازی سلول‌های پوست دارد. کاملاً مؤثر و مناسب پوست بوده است و سبب می‌شود پوست متراکم‌تر، بهتر و جوان‌تر شود. کیفیت پوست نیز به‌طور قابل ملاحظه‌ای بهبود پیدا می‌کند.

رِژووِن ®Rejuven محصولات ویژه آقایان

خوشبختانه همه این توجه و پیگیرهای علمی محصولات ژوونا صرفاً به پاسخگویی خواسته‌ها، نیازها و ویژگی‌های پوستی خانم‌ها منحصر نگردیده است. گروه علمی و تحقیقاتی ژوونا در راستای پاسخگویی به خواسته‌ها و نیازهای پوستی آقایان نیز تلاش گسترده و مستمری داشته و دارد. حاصل این تلاش ارائه محصولات ویژه پوستی مختص آقایان با عنوان رِژووِن ®Rejuven است.

شرکت بیستون دارو افتخار دارد، که این محصولات ویژه و منحصر بفرد را در سبد محصولات قابل اراده خود قرار داده است.

دانلود کاتالوگ محصولات ژوونا | Juvena

یک دیدگاه بگذارید