درباره دکلره

محصولات دکلره Declare نیاز پوست حساس را برطرف می‌کند. به‌منظور تضمین اثرات و قابلیت انطباق آن، همه محصولات، مورد آزمایش های درماتولوژیکی قرار گرفته‌اند. کیفیت محصولات دکلره Declare به چهار طریق تضمین و تائید می‌گردند:

محصولات ویژه آقایان

مشکلات پوست آقایان معمولا عبارتند از سرخی و التهاب بعد از اصلاح واسترس ها و تنش های عمومی پوست، فرآورده های مختص آقایان، برای پاسخگویی به نیاز کسانی عرضه شده است که نیازمند محصولاتی مراقبت کننده و تقویت کننده می باشند.

آشنایی با محصولات

محصولات ضدآفتاب

ضد پیری و چین و چروک، محافظ پوست در برابر اشعه های UVA,UVB و IR و محافظ سلول، مقاوم سازی پوست در برابر تغییرات ژنتیکی ناشی از اشعه های مضر، مقاوم نسبت به آب. بر اساس آخرین استاندارد انجمن آرایشی بهداشتی اتحادیه اروپا، علامت UVA نشانگر آن است که محصول مورد نظر به اندازه کافی حاوی ترکیبات موثری است که از پوست در برابر اشعه های مضر ماوراء بنفش محافظت می نماید.

اطلاعات بیشتر

کرم‌های خاویار

خاویار به دلیل دارا بودن میزان قابل‌توجهی مواد معدنی (سدیم، پتاسیم، فسفر، منیزیم، کلسیم و ...) و همچنین ویتامین ها (ویتامین A و D) مورد توجه کارشناسان تولید محصولات آرایشی و بهداشتی قرار گرفته است.

اطلاعات بیشتر

محصولات آرایشی

دکلره جهت حفظ تعادل پوست و همچنین مراقبت از چشمها، لب و صورت مناسب ترین محصولات آرایشی را ارائه نموده است. تمامی محصولات آرایشی دکلره مورد آزمایش های درماتولوژیکی قرار گرفته و محصولاتی که با چشم ارتباط دارند مانند ریمل، سایه و مداد چشم تحت نظر متخصصان چشم پزشکی به جهت کیفی ارزیابی شده اند.

آشنایی با محصولات

مراقبت‌های صورت

پوست‌ صورت مانند دیگر اعضای بدن (و گاه بیشتر از آن)، با گذر زمان دچار تغییر و پیری می شود. همچنین پوست ما هر روز در برابر تحریک‌های متعدد محیطی مانند: آلودگی هوا، اشعه ماوراءبنفش و شرایط نامناسب آب و هوایی قرار دارد. این عوامل پوست را تحریک کرده ضمن پیری زودرس باعث می‌شوند پوست واکنش‌هایی همچون، قرمزی، خشکی و کشیدگی را نشان دهد. لذا مراقبت پوست صورت امری ضروری محسوب می شود.

محصولات ارگانیک

از سه دهه قبل تاکنون Declare متخصص مراقبت از پوست های حساس بوده است. گرایش به سمت محصولات آرایشی ارگانیک از سوی متقاضیان، لابراتوارهای Declare را بر آن داشت تا با تولید محصولات آرایشی بهداشتی ارگانیک Skinatura یک گام فراتر از محصولات آرایشی طبیعی بردارند.

اطلاعات بیشتر

تیزر معرفی محصولات دکلره

محصول جدید