محصولات ارگانیک Skinatura

از سه دهه قبل تاکنون Declare متخصص مراقبت از پوست های حساس بوده است. گرایش به سمت محصولات آرایشی ارگانیک از سوی متقاضیان، لابراتوارهای Declare را بر آن داشت تا با تولید محصولات آرایشی بهداشتی ارگانیک Skinatura یک گام فراتر از محصولات آرایشی طبیعی بردارند.

آنچه که محصولات ارگانیک Skinatura را متمایز و ارزشمند می‌کند عبارت است از:

  • کلیه محصولات از مواد صد در صد گیاهی تهیه می‌شوند. محصولاتی که در نهایت دقت انتخاب شده‌اند. تولید و کشت این مواد مرغوب در شرایط محیطی کنترل‌شده به روش ارگانیک (فاقد کود شیمیایی و آفت‌کش‌ها) صورت می‌گیرد.
  • تمام محصولات دارای نشان مرغوبیت  Natrue می‌باشند که معرف دارا بودن بالاترین استانداردهای محصولات طبیعی و ارگانیک است و همچنین با دستورالعمل های دقیق محصولات آرایشی و بیولوژیکی تحت نظارت، مطابقت دارد.

 

  • ترکیبات انحصاری اس آر سی  ارگانیک (Organic src Complex): با توجه به اینکه پوست حساس نازک‌تر و ظریف‌تر از پوست معمولی است، نیاز به مراقبت ویژه‌ای دارد. ترکیب Src ارگانیک دکلره از پوست‌های حساس در سطوح مختلف مراقبت می‌نماید. سیستم دفاعی پوست حساس را تقویت می‌کند، موجب کاهش التهاب و تحریکات پوستی شده و از سلول‌ها محافظت می‌کند.

شیرپاک‌کن ملایم

کد محصول: 624

نام محصول: (Gentle Cleansing Milk (bottle 125ml                               

 

این پاک‌کننده ملایم و مغذی سرشار از روغن‌های ارگانیک و عناصر رطوبت رسان می‌باشد که بدون برهم زدن تعادل طبیعی پوست، مواد آرایشی و چربی اضافی پوست را با ملایمت پاک می‌کند.

روش استفاده: صبح و شب پوست صورت و گردن را با شیرپاک‌کن پاک نموده، سپس با آب ولرم بشویید. برای پاک‌سازی کامل پوست بهتر است بعد از آن از لوسیون پاک‌کننده ملایم استفاده کنید.

Ingredients: Organic Argan Oil, Organic Coconut Oil, Organic Aloevera Sap

لوسیون پاک‌کننده ملایم

کد محصول: 625

نام محصول: (Gentle Toning Lotion (bottle 125ml

 

این لوسیون ملایم پوست را پاک نموده آن را شاداب و لطیف می‌نماید و ضمن تکمیل کردن اثر شیرپاک‌کن، پوست را برای مراقبت های بعدی آماده می‌سازد. ترکیب منحصر به فردsrc  موجود در آن، تحریکات و التهابات پوست را کاهش می‌دهد.

روش استفاده: بعد از استفاده از شیرپاک‌کن با یک پنبه آغشته به لوسیون، صورت و گردن را پاک نمایید. پس از آن می‌توانید محصولات مراقبت از پوست Skinatura را استفاده کنید.

Ingredients: Organic Aloevera Sap, Organic Src-Complex (Organic Strukturine, Bio Sensiline, Ectoin), Organic Eyebright

کرم مرطوب کننده هیدروپلاس

کد محصول: 626

نام محصول: (Hydroplus Moisturizing cream (airless dispenser jar 50ml

 

 این کرم لطیف با ترکیب اسید هیالورونیک مشابه پوست و ژل آلوئه ورای ارگانیک، پوست شما را به مدت طولانی مرطوب نگه می‌دارد. روغن‌های ارزشمندی مانند روغن آرگان احساس نرمی و لطافت فوق‌العاده‌ای به پوست می‌دهد و ترکیب منحصر به فرد Src، موجب کاهش حساسیت و افزایش مقاومت پوست می‌شود.

این کرم، مرطوب کننده‌ای مناسب برای افراد بالای 20 سال است.

روش استفاده: صبح و شب روی پوست تمیز صورت و گردن بمالید.

Ingredients: Organic Argan Oil, Organic Coconut Oil, Organic Aloevera Sap Organic Src-Complex (Bio Strukturine, Bio Sensiline, Ectoin), Hyaluronic Acid, Organic Vitanol

کرم مولتی فورس

کد محصول: 627

نام محصول: (Multiforce Activating cream (airless dispenser jar 50ml

(بازسازی کننده و فعال کننده عملکرد پوست)

 

این کرم مغذی سرشار از ترکیباتی است که موجب تقویت فعالیت های سلولی پوست و پیشگیری از ایجاد چین‌وچروک می‌شود. روغن های ارزشمند و عصاره‌های ضد پیری گیاه alfalfa پوستی یکدست و ظاهری فوق‌العاده را برایتان به ارمغان می‌آورد. این کرم، مناسب افراد بالای 25 سال با علائم خستگی و استرس می‌باشد.

روش استفاده: صبح و شب روی پوست تمیز صورت و گردن بمالید.

Ingredients: Organic Argan Oil, Organic Coconut Oil, Organic Aloevera Sap Organic Src-Complex (Bio Strukturine, Bio Sensiline, Ectoin), Hyaluronic Acid, Organic Vitanol, Organic Macadamia nut Oil, Organic Shea Butter

سرم الگزیر لیفتینگ و بازسازی کننده

کد محصول: 629

نام محصول: (Re-Structure & Lift Elixier Serum (airless dispenser 30ml

 

این سرم فاقد روغن با اثر سفت کنندگی معجزه‌آسا، پوست شما را فرم می‌دهد. عصاره alfalfa موجب کاهش چین‌وچروک‌های موجود می‌شود و اسید هیالورونیک مشابه پوست همراه با عصاره جو دو سر ارگانیک، افتادگی پوست را کاهش می‌دهد.

روش استفاده: صبح و یا شب روی پوست تمیز بمالید به‌محض جذب شدن، کرم مراقبت کننده روزانه خود را استفاده نمایید.

Ingredients: Organic Aloevera Sap, Organic Src-Complex (Bio Strukturine, Bio Sensiline, Ectoin), Hyaluronic Acid, Organic Vitanol, Organic Osilift

کرم دور چشم با اثر سه‌گانه

 

کد محصول: 631

نام محصول: (Eye Contour cream with Triple Effect (airless dispenser jar 15ml

 (سفت کننده، ضد تیرگی، ضد پف)

 

این کرم سبک باقابلیت جذب بالا دارای ترکیبات ویژه‌ای از روغن های ارگانیک می‌باشد که رطوبت مورد نیاز بافت دور چشم را تامین کرده، به طور قابل ملاحظه‌ای خطوط عمیق و چین‌وچروک دور چشم را کاهش می‌دهد. این کرم با تأثیر سه‌گانه‌اش تیرگی دور چشم را برطرف کرده و پف دور چشم را کاهش می‌دهد.

روش استفاده: صبح و شب با حرکات ضربه‌ای ملایم، روی پوست تمیز دور چشم استفاده شود.

Ingredients: Organic Argan Oil, Organic Coconut Oil, Organic Aloevera Sap Organic Src-Complex (Bio Strukturine, Bio Sensiline, Ectoin), Hyaluronic Acid, Organic Vitanol, Organic Macadamia nut Oil, Organic Shea Butter, Organic Eyebright, Organic Horse Chestnus, Organic Witch Hazel, Organic Licorice

کرم لیفت اند کنتور

کد محصول: 634

نام محصول: (Lift & Contour Restructuring Anti-wrinkle Crean (airless dispenser jar 50 ml

 

استفاده همزمان از دو ترکیب برتر ضد چروک موجب شده تا این کرم به درمانی ایده آل برای پوست های فاقد سفتی و انعطاف تبدیل گردد.

Sirtuin Activating Compound  همراه با عصاره ضد پیری گیاه alfalfa موجب حفاظت از سلول‌ها و افزایش طول عمر آنها می‌شود و در نتیجه روند پیری را کند می‌کند. این کرم با محافظت و تحریک سنتز کلاژن و الاستین موجب افزایش قابلیت ارتجاعی و سفتی پوست شده و استفاده منظم آن موجب کاهش خطوط و افتادگی پوست می‌شود.

 روش استفاده: صبح و شب روی پوست تمیز صورت و گردن بمالید.

Ingredients: Organic Argan Oil, Organic Coconut Oil, Organic Aloevera Sap, Organic Src-Complex (Bio Strukturine, Bio Sensiline, Ectoin), Hyaluronic Acid, Organic Vitanol, Organic Shea Butter, Organic Macadamia nut oil, orsitine

 

محصول جدید