محصولات خاویار Caviar Perfection

خاویار به دلیل دارا بودن میزان قابل‌توجهی مواد معدنی (سدیم، پتاسیم، فسفر، منیزیم، کلسیم و ...) و همچنین ویتامین ها (ویتامین A و D) مورد توجه کارشناسان تولید محصولات آرایشی و بهداشتی قرار گرفته است. نکته اساسی در ارزشمند بودن خاویار، تأثیر آن بر روی لایه بریر است، خاویار موجب بازسازی و تقویت این لایه شده در نتیجه، مقدار کمتری آب از دست می‌دهد و میزان آب رسانی به پوست افزایش می‌یاب. یکی دیگر از عناصر مهم کرم‌های خاویار، کومبوچکا Kombuchka است که در حقیقت قرن‌ها در ترکیب چای سیاه، به عنوان اکسیر جوانی شناخته شده است. بعد از 28 روز مصرف محصولاتی که حاوی عصاره کومبوچکا هستند مشاهده خواهید کرد که رنگ زردپوست به میزان 23% کاهش‌یافته و در مقابل گلگونی چهره تا 20% افزایش می‌یابد و بر طراوت و شادابی پوست به میزان 11% افزوده می‌شود در ضمن این عصاره توزیع چربی سلولی را در سطح پوست متعادل می‌کند و پوست را نرم و لطیف می‌سازد. یکی دیگر از ترکیبات موثر کرم‌های خاویار، تونیسکین Toniskin است که خاصیت ضد چین و چروک دارد. با فرایند پیری و شل شدن پوست مبارزه می‌کند، پیوند دو لایه در مال – اپیدرمال پوست را تقویت می‌کند، بنابراین ظاهر پوست صاف و یکدست شده، از شدت و مقدار چین و چروک‌ها کاسته می‌شود.

کرم دور چشم خاویار

کد محصول: 563

نام محصول: (Luxury Anti – Wrinkle Eye Cream (Dispenser 15 ml

 
ضد چین و چروک، تیرگی و پف چشم – مخصوص انواع پوست

ویتامین E و ساکارید موجود در آن، پوست دور چشم شما را نرم می‌سازد، خاصیت انعطاف‌پذیری آن را بهبود می‌بخشد و از پف و تیرگی دور چشم نیز می‌کاهد. پف چشم بعد از سه ساعت مصرف تا 21% میلی‌متر و بعد از 5 ساعت تا 51% میلی‌متر کاهش می‌یابد. در آزمایش‌ها، حداکثر میزان بهبود پف چشم تا 85/1 میلی‌متر اندازه‌گیری شده است.

 ترکیبات موثر: عصاره خاویار – Toniskin (ترکیب ضد چین و چروک)- عصاره کومبوچکا Kombuchka – ویتامین E- بیزابولول – ساکارید – روغن Macadamia – فیل‌تر ضد آفتاب با SPF4- Flavonoid- Derivate

کرم ضد چروک صورت خاویار

کد محصول: 564

نام محصول: (Luxury Anti – Wrinkle Cream (Jar 50 ml

 

هماهنگی ترکیبات بسیار موثر معدنی دریایی آن، عصاره‌های گیاهی که تأثیر ضد چین و چروک دارند، ویتامین E و ساکارید موجود در آن، به پوست آرامش می‌بخشد و آن را سفت می‌کند.

 ترکیبات موثر: عصاره خاویار، تونیسکین (ترکیب ضد چین و چروک)، عصاره کومبوچکا، بیزابولول، ساکارید

طریقه مصرف: پوستتان را تمیز کنید، صبح و شب به پوستتان بمالید.

فیرمینگ ماسک

کد محصول: 562

نام محصول: (Immediate Effect Firming Mask (Tube 75 ml

 

ماسک سفت کننده فوری خاویار – مناسب انواع پوست

این محصول حاوی میزان مناسبی خاویار و عصاره جلبک دریایی است که پوستتان را به میزان قابل‌توجهی سفت می‌کند و از آن در برابر عوامل اکسیدکننده که موجب پیری زودرس آن
می‌شوند حفاظت می‌کنند. یکی از ترکیبات موثر این ماسک Tight Pepha – است که از جلبک دریایی گرفته می‌شود و خاصیت سفت کنندگی فوری دارد و این خاصیت را نیز به مدت طولانی حفظ می‌کند. جلبک دریایی به طریقه بیوتکنولوژیکی تهیه می‌شود بنابراین بسیار خالص است. ماده موثر جلبک دریای، پلی ساکارید، آمینو اسید و ویتامین C و B12 است. Pepha-Tight یک لایه بسیار نازک با تأثیر سفت کنندگی فوری روی پوست می‌سازد. استفاده منظم از آن، تأثیر بلندمدت خواهد داشت، یعنی از پوست در برابر اکسیدکنندگی، پیری زودرس و کاهش انعطاف‌پذیری پوست حفاظت می‌کند. این ماسک تقریباً بعد از 15 دقیقه کاملاً جذب پوست می‌شود. بعد از جذب به آرامی باقی‌مانده ماسک را با پد آرایشی از روی پوست بردارید. برای حفظ حالت سفتی پوست بعد از این ماسک، فقط کافی است از یک کرم مرطوب‌کننده و یا کرم پودر استفاده نمائید.

 ترکیبات موثر: عصاره خاویار Tight– Pepha- (عصاره جلبک دریایی)

طریقه مصرف: پوستتان را تمیز کنید. بعد ماسک را کامل روی تمامی صورت بمالید. بعد از 10 تا 15 دقیقه که ماسک جذب شد، باقیمانده کرم را به آرامی با پد آرایشی از روی پوست بردارید. دو تا سه بار در هفته می‌توان از این ماسک استفاده کرد.

کرم گردن خاویار

کد محصول: 377

نام محصول: (Luxury Anti – Wrinkle Body Butter (Jar 50 ml

 

ضد چین و چروک و سفت کننده – مناسب انواع پوست

عملکرد این محصول تقویت انعطاف پوست، محرک فیبرهای کلاژن به منظور اصلاح کشیدگی و رنگ پوست، نرم‌کننده پوست و چین و چروک‌ها، اصلاح و تقویت لایه باریر، مرطوب‌کننده قوی، سرشار از مواد معدنی، مغذی و ویتامین (A – D) است.

  طریقه مصرف: پوست را تمیز کنید و صبح و شب کرم را به گلو گردن خود بمالید.

آمپول ضد چین و چروک خاویار

کد محصول: 517

نام محصول: Caviar Perfection Luxury Anti – Wrinkle Ampoule

 حاوی هفت عدد آمپول 2/5 میلی‌لیتری (مناسب انواع پوست)


آمپول با درجه تأثیرگذاری بالا، مکمل کرم خاویار، به سرعت ظاهر پوست را با طراوت و شاداب ساخته و آن را با مواد معدنی ارزشمند تغذیه می‌نماید. کاهش‌دهنده چین و چروک صورت.

عملکرد محصول:

  • تقویت انعطاف پوست، محرک فیبرهای کلاژن به منظور اصلاح کشیدگی و رنگ پوست.
  • اصلاح و تقویت لایه باریر
  • نرم‌کننده پوست و چین و چروک‌ها
  • مرطوب‌کننده قوی
  • سرشار از مواد معدنی، مغذی و ویتامین (A – D)

 ترکیبات موثر: عصاره خاویار، تونیسکین (فاکتور جدید ضد چین و چروک): با پیری و شل شدن پوست مبارزه کرده پیوند لایه درم – اپیدرم را مستحکم می‌سازد. اسید هیالورونیک، عصاره کومبوچکا: بعد از 28 روز مصرف این عصاره تیرگی و زردی پوست حدود 23% کاهش می‌یابد. گلگونی و طراوت چهره حدود 20% افزایش می‌یابد، به شفافیت و شادابی پوست 11% اضافه می‌گردد. همزمان این عصاره ناهمگونی توزیع چربی سلولی را اصلاح می‌کند به گونه‌ای که پوست نرم تر و صاف تر می‌شود. ساکارید: فاکتور مرطوب‌کننده مشتق از قند با تأثیر بلندمدت.

طریقه مصرف: صبح و یا شب بعد از تمیز کردن، حدود یک چهارم آمپول را به صورت بمالید، سریعاً جذب خواهد شد. بعد از آن کرم روزانه خود را استفاده نمایید. محلول را می‌توان به طور روزانه و یا به عنوان بخشی از کارهای زیبایی مصرف نمود.

کرم بدن خاویار

کد محصول: 613

نام محصول: (Luxury Anti – Wrinkle Body Butter (Jar 200 ml

 

این کرم مغذی و لوکس به علت وجود عصاره خاویار به پوست هر آنچه را که مورد نیاز است می‌بخشد. هماهنگی مواد معدنی موثر دریایی و عصاره‌ها گیاهی که خاصیت ضد چین و چروک دارند، ویتامین E استات و ساکارید، پوست بدن را لطیف و سفت می‌سازد و انعطاف آن را بهبود می‌بخشد.

 ترکیبات موثر: عصاره خاویار، اسکوالن، تونیسکین، هیالورونیک اسید، ساکارید

طریقه مصرف: بعد از دوش گرفتن پوست را خشک نموده کرم را روی پوست به آرامی ماساژ دهید.