محصولات آرایشی Make Up

دکلره جهت حفظ تعادل پوست و همچنین مراقبت از چشمها، لب و صورت مناسب ترین محصولات آرایشی را ارائه نموده است. تمامی محصولات آرایشی دکلره مورد آزمایش های درماتولوژیکی قرار گرفته و محصولاتی که با چشم ارتباط دارند مانند ریمل، سایه و مداد چشم تحت نظر متخصصان چشم پزشکی به جهت کیفی ارزیابی شده اند.

صورت

کد: 2041 کاراملی - کد 2053 رنگ روشن

حاوی فاکتور ضد آفتاب با SPF 15-مناسب پوست های معمولی و خشک

این کرم پودر لوکس و مرطوب کننده با قدرت پوشانندگی بالا موجب حفظ رنگ طبیعی پوست می شود و در عین حال د وام طولانی دارد. به بازسازی و سفت شدن آن کمک می کند و از شدت علائم پیری پوست می کاهد. باحفظ رطوبت پوست به مدت طولانی، پوست های خسته و رنگ پریده را نرم و با طراوت می سازد.

ترکیبات موثر: موم، عصاره نشاسته، عصاره رازک، عصاره جینکو و رنگدانه با پوشش سیلیکونی.

کد: 2046 & 2043

حاوی فاکتور ضدآفتاب با SPF 12 – مناسب پوستهای معمولی – مختلط و چرب

کرم پودر مرطوب کننده با دوام طولانی و فاقد چربی، با پوشش دهی بالا و ماندگاری طولانی، مقاوم نسبت به تعریق و رطوبت هوا، حاوی رنگدانه با پوشش اسیدهای چرب و آمینواسید که موجب پوشش دهی بالا می شود و چون فاقد چربی است براقی بیش از حد چهره را کاهش می دهد و خطوط عمیق صورت را محو می کند.

ترکیبات موثر: رنگدانه با پوشش اسیدهای چرب و آمینو اسید، ساکارید و LDP (ماده رنگی پراکنده کننده نور)

کد: 2050 & 2049 & 2048

تکنولوژی پیشرفته در تولید رنگدانه های این محصول موجب سازگاری بیشتر گردیده و نرمی و لطافت آن سبب پوشش دهی و انطباق کامل با پوست می شود. حاوی ویتامین E، کاروتن، دانه نشاسته و رنگدانه با پوشش فسفولیپید و پروتئین های گیاهی.

 

 کد:  2054 & 2052 & 2051

پوشش دهندگی یکنواخت و مرطوب کننده، حاوی عصاره Luffa، رنگدانه های تالک با پوشش سیلیکون و روغن زیتون.

 

کد: 2047

مناسب انواع پوست

پوشاننده مناسبی برای خطوط عمیق، لکهای پوستی ویا اثر جوش ها، بعنوان پایه قبل از آرایش، متناسب با هرنوع رنگ پوست، مرطوب کننده، حاوی ویتامین های A و E، روغن دانه آفتاب گردان، بیزابولول، هیالورونیک اسید و اسکوالن.

طریقه مصرف: بعد از تمیز کردن پوست صورت مقداری از مایع را روی نقطه موردنظر روی صورت بمالید و بعد از آن کرم پودر مناسب پوستتان را استفاده نمائید.

چشم

کد: 2001 & 2009

ترکیب رنگدانه با پوشش آمینو اسید و تکنولوژی پیشرفته به منظور تولید سایه های دکلره، موجب شده است پوست نرم تر و پوشش دهی سایه بیشتر شود. سایه های دکلره از پوست پلک مراقبت کرده موجب تضعیف پرتوهای نور شده و در نتیجه از ایجاد چین و چروک جلوگیری می نماید.

 

کد 2010 مشکی & کد 2011 طوسی

حاوی رنگدانه های متناسب با پوست های حساس، در چشم خارش و یا التهاب ایجاد نمی کند و با دوام است.

کد: 2013

ریمل حجم دهنده، بلند کننده و جدا کننده مژه ها

حاوی روغنهای گیاهی و پروتئین ابریشم، بدون عطر

ریمل ضد حساسیت، پر و بلندکننده مژه ها، با دوام و بدون ایجاد چسبندگی و ریزش یا پخش شدن، با برس جدید که استفاده از ریمل را آسان می کند و باعث تفکیک کامل مژه ها می شود. حاوی روغن های گیاهی، پروتئین ابریشم و ویتامین E و فاقد عطر.

لب

کد: 2034 تا 2031 (چهار رنگ)

حاوی فاکتور ضدآفتاب با SPF8

حجم دهنده لب ها و محافظ آن در برابر پرتوهای مضر خورشید، عدم ایجاد چسبندگی روی لب ها، با دوام، قابل استفاده به تنهایی و یا روی سایر رژ لب ها برای ایجاد جلوه و رنگی جذاب. حاوی ماده معطر وانیلی.

 

کد: 2030 تا 2023 (هشت رنگ)

حاوی فاکتور ضدآفتاب با SPF25

با دوام، با پوشش دهی مناسب، محافظ و مرطوب کننده لب ها، حاوی اسکوالن، ویتامین E(مراقبت از سلول ها) دو بیزابولول (ضد التهاب و نرم کننده)، ماده معطر وانیلی – نارگیلی.

کد: 2022 تا 2014 (هشت رنگ) + یک عدد بدون رنگ

حاوی فاکتور ضدآفتاب با SPF15

محافظ، مرطوب کننده ای بسیار عالی، بادوام طولانی و درخشندگی، حاوی روغن هسته زردآلو، ویتامین های C-E- ماده معطر وانیلی – نارگیلی.

کد: 2038 & 2037 & 2036

ترکیب روغن های طبیعی و موم در مداد لب های دکلره موجب لطافت و نرمی آنها می شود و استفاده از آنها را آسانتر می سازد.