محصولات ضدآفتاب Sun Protection

ضد پیری و چین و چروک، محافظ پوست در برابر اشعه های UVA,UVB و IR و محافظ سلول، مقاوم سازی پوست در برابر تغییرات ژنتیکی ناشی از اشعه های مضر، مقاوم نسبت به آب.

بر اساس آخرین استاندارد انجمن آرایشی بهداشتی اتحادیه اروپا، علامت UVA نشانگر آن است که محصول مورد نظر به اندازه کافی حاوی ترکیبات موثری است که از پوست در برابر اشعه های مضر ماوراء بنفش محافظت می نماید.

آنچه که ضد آفتاب های دکلره را متمایز می‌کند:

استفاده از ترکیبات خاص و غیرآلرژی را، فرمولاسیون جدید و بهره گیری از تکنولوژ مدرن در ساخت محصولات محافظت کننده، حاوی ترکیبات src (ترکیبات موثر کاهش دهنده حساسیت پوست) که با مقاوم سازی، اصلاح لایه باریر، کاهش التهاب، رطوبت رسانی فراوان و افزایش محافظت از سلول ها در سطوح مختلف، کاستی های پوست را جبران می کند. بنابراین ضد آفتاب های دکلره فقط محافظت کننده نیستند بلکه مراقبت کننده نیز محسوب می شوند.

در تولید محصولات ضد آفتاب دکلره میزان کافی دی اکسید تیتانیوم وجود دارد که مانع نفوذ اشعه های مخرب UVA و UVB به لایه های مختلف پوست می شود. فرآورده های ضد آفتاب دکلره با مشخصات فوق از آفتاب سوختگی جلوگیری می نمایند، از پوست صورت و بدن در برابر صدمات بلند مدت اشعه های مضر نور خورشید مانند پیری زودرس، لک، چین و چروک و در نهایت ایجاد تغییرات سلولی حفاظت می نماید.

طرز استفاده از محصولات ضدآفتاب:

قبل از قرار گرفتن در برابر نور خورشید کرم و یا لوسیون را به میزان کافی به پوست بمالید. مقدار ناکافی آن تاثیر محافظت کنندگی لازم را نخواهد داشت. به دفعات در طول روز آن را تکرار کنید به خصوص بعد از شنا کردن.

کدام محصول ضد آفتاب دکلره مناسب پوست شماست؟

در میان محصولات دکلره شما می توانید به آسانی محصول مناسب خود را بیابید. همه این فرآورده ها محافظ پوست در برابر اشعه های UVA و UVB، محافظ سلول و DNA، مقاوم نسبت به آب، مرطوب کننده و دارای ترکیبات src می باشند.

             

کرم برنزه کننده صورت

کد محصول: 413  

نام محصول: (Sunless facial Tanning Cream Self Tan Jetbroncer (Tube 50 ml

 

دانشمندان و متخصصان پوست معتقدند اشعه های زیان‌بار نور خورشید باعث ایجاد صدمات جبران‌ناپذیر به پوست می‌شود، لذا استفاده طولانی مدت از نور آفتاب به منظور برنزه کردن روش سالم و علمی نیست. کرم برنزه کننده دکلره بسیار ملایم است، به سرعت جذب‌شده و موجب برنزه شدن پوست می‌گردد. این کرم حاوی ضد آفتاب نیست.

ترکیبات موثر: دی هیدرو کسی استن که روی پوست رنگ برنزه ایجاد می‌کند.

طریقه مصرف: برای دستیابی به نتیجه بهتر ابتدا از لایه بردار ملایم استفاده کنید. صورت را تمیز نموده بعد کرم برنزه کننده را به تمام قسمت‌های آن بمالید (جز ناحیه رویش موی سر، ابرو و دور چشم) بعد دست‌ها را سریعاً بشویید. تا وقتی کرم روی پوست به خوبی جذب نشده نباید با پوشش و یا لباستان تماس پیدا کند. برای حفظ و یا عمیق تر کردن رنگ برنزه، یک یا دو بار در هفته از کرم استفاده کنید.

کرم ضد آفتاب دکلره

کد محصول: 336  

نام محصول: (Sunsensetive SPF 50 (Tube 75 ml

 

مناسب انواع پوست

ضد چین و چروک، مقاوم نسبت به آب، حاوی فیلتر UVA-UVB و IR، محافظ سلول‌ها و DNA