پرش لینک ها

آشنایی با محصولات دکلره

زیبایی برای پوست‌های حساس

ازنظر بنیان‌گذاران برند دکلره تولید و عرضه محصولات آرایش و بهداشتی دکلره تنها اقدامی در جهت تولید محصولی تجاری نبوده است بلکه جدا از کیفیت و تکنولوژی خاص این محصولات همان‌گونه که در فیلم مشاهده می‌کنید، فلسفه‌ای خاص را تاکنون دنبال کرده‌اند:

آنچه محصولات دکلره | Declare را به مدت بیش از 30 سال برای مصرف‌کنندگان و متخصصان متمایز می‌کند عبارت است از:

هماهنگی ترکیبات و مواد مؤثر محصولات با پوست

دکلره مواد و ترکیباتی را انتخاب می‌کند که از کیفیت بالایی برخوردار باشند، منحصراً برای پوست‌های حساس استفاده شوند و ترکیب این مواد با هم سازگاری لازم را با پوست داشته باشند.

ترکیب اس آر سی: ترکیب انحصاری موجود در محصولات دکلره

ترکیب اس آر سی در حقیقت افزودن مواد مؤثر بیشتر، جدا از ترکیب اصلی یک محصول است. در هر گروه از محصولات دکلره بسته به نوع آن، ترکیبات اس آر سی خاصی بکار رفته است.

این ترکیبات عموماً میزان آسیب‌پذیری پوست را کاهش می‌دهند، کاستی‌ها و نقایص پوست را جبران نموده و در سطوح مختلف زیر به پوست یاری می‌رسانند:

– بهبود لایه باریر و درنتیجه کاهش حساسیت و افزایش مقاومت پوست

– کاهش التهاب و تحریکات پوستی جهت بهبود و حفظ سلامت پوست

– حفاظت شدید از سلول‌ها جهت مقابله با تخریب سلولی و جلوگیری از ایجاد چین‌وچروک

محصولات ویژه آقایان با ترکیبات انحصاری ویتامینرال

آقایان نگران نباشند چرا که دکلره آنها را هم فراموش نکرده است. مشکلات پوست آقایان معمولاً عبارتند از سرخی و التهاب بعد از اصلاح واسترس ها، تنش‌های عمومی پوست و مشکلات محیطی بویژه در زمان کار است.

فراورده‌های مختص آقایان، برای پاسخگویی به نیاز کسانی عرضه شده است که نه تنها نیازمند محصولاتی مراقبت کننده بلکه بدنبال محصولاتی تقویت کننده جهت حفظ جوانی و شادابی پوست خود می‌باشند.

استفاده از رایحه‌های غیر آلرژن

همواره عطر و رایحه محصولات در ترغیب مشتریان به استفاده از یک محصول مؤثر بوده است. اما اغلب مصرف‌کنندگان هنگام استفاده دچار آلرژی و یا مشکلات خاص
می‌شوند. دکلره با انتخاب رایحه‌های غیر آلرژن و کاهش غلظت آن‌ها به‌سلامت مصرف‌کنندگان کمک می‌کند.

ترکیب مناسبی از حداکثر میزان کارایی محصول و بیشترین میزان سازگاری با پوست

تاکنون زنان با پوست‌های حساس مجبور بودند کمتر از محصولات مراقبتی پوست استفاده کنند زیرا ترکیبات مؤثر محصولات با پوست این‌گونه افراد سازگاری نداشت. دکلره به‌وسیله ترکیبات اس آر سی به روشی نو برای اطمینان از سازگاری فرآورده‌ها با پوست‌های حساس و همچنین دستیابی به نتیجه مطلوب، دست یافته است.

دانلود کاتالوگ محصولات دکلره:

برای ورود به سایت محصولات دکلره اینجا را کلیک کنید

یک دیدگاه بگذارید