پرش لینک ها

درباره ما

شرکت بیستون دارو جهت ارائه خدمات و محصولاتی متفاوت و باکیفیت برتر، در راستای برطرف نمودن بخشی از نیازهای بدون پاسخ هموطنان عزیز، فعالیت خود را از سال 1383 آغاز نموده است.

هدف از واردات محصولات برندهای مطرح اروپایی از سوی شرکت بیستون دارو از سویی تامین نیازهای پوستی مشتریان با بالاترین کیفیت و استانداردهای جهانی و از سوی دیگر ارائه محصولاتی اصل و قانونی و مداوم برای گروهی از مشتریان بود که علیرغم پرداخت هرینه بالا همواره با اصالت و یا تامین کالاهای مورد نیاز خود مشکل داشتند. این در حالی است که بسیاری از کالاهای موجود در بازار که بعنوان محصولات اروپایی و گاه لوکس معرفی میشوند اغلب از محصولات معمولی یا نرمال بازارهای اروپایی محسوب میشوند.

شرکت بیستون دارو همواره در تلاش بوده که به‌منظور تضمین اثرات و قابلیت انطباق محصولات با نیازهای پوستی مصرف کنندگان، به سراغ محصولات برندهایی برود که محصولات آنها مورد آزمایش‌های درماتولوژیکی قرار گرفته‌اند.

همچنین شرکت بیستون دارو همواره در تلاش بوده که به‌منظور تضمین اثرات و قابلیت انطباق محصولات با نیازهای پوستی مصرف کنندگان، به سراغ محصولات برندهایی برود که محصولات آنها مورد آزمایش‌های درماتولوژیکی قرار گرفته‌اند. کیفیت محصولات این برندها به پنج طریق تضمین و تأیید می‌گردند:

  1. تولید و نظارت بر تولید توسط متخصصان پوست اروپایی
  2. انجام تست‌های درماتولوژیک منطبق با استاندارهای اروپایی
  3. فرمول‌های مؤثر، پیشرفته و قابل انطباق با جوانی و شادابی پوست
  4. طیف وسیع محصولات جهت انواع پوست
  5. بهره‌گیری و مطابقت با بالاترین استانداردهای موجود جهانی

در مرحله نخست این تلاش، شرکت بیستون دارو فعالیتش را با واردات  محصولات دو شرکت معتبر سوئیسی دکلره | Declare و فرانسوی ژان داوز | Jean Daveze  و عطر خوش رایحه پاریسی وی | Weil آغاز نمود.

هر دو برند بابهره گیری از تخصص و تجربه طولانی ضمن کسب اعتبار جهانی طی سالهای گذشته برنده جوایز متعدد معتبر اروپایی بابت نوآوری و کیفت محصولات خود بوده اند. جدا از کیفت و تکنولوژی برتر در رقابت بازار نیز بنا به آمار موجود این محصولات از قیمت کمتری نسبت به رقبای هم سطح خود برخوردارند.

پس از تجربه موفق کیفیت و پذیرش محصولات از سوی مصرف کنندگان محترم،  شرکت بیستون دارو به مجموعه محصولات خود دو برند منحصر بفرد اروپایی دیگر را با ویژگیها خاص اضاف کرد:

نخست برندی خاص و لوکس از کشور سوئیس تحت نام ژوونا |  Juvena است. محصولات ژوونا جدا از اینکه جز برندهای مطرح لوکس دنیا مطرح میشود و از کیفیت و تکنولوژی ساختی بی نطیر برخوردار است، به جهت قیمت برابر آمار رسمی (جداول زیر) از سایر رقبای خود مقرون به صرفه تر است.

برندی ویژه و لوکس دیگری که در واقع محصولات منحصر به فرد آن برای مصرف کنندگان خاص جایش خالی بود محصولات تخصصی مو تحت عنوان مارلیس مولر | Marlies Möller از کشور سوئیس است. این محصول ویژه حتی در کشورهای اروپایی نیز بنابر جداول زیر از اعتبار و مخاطبانی خاص برخوردار است.

این شرکت در تلاش است پاسخگویی نیازهای آن دسته از مصرف‌کنندگان عزیزی باشد که با توجه به ویژگی‌های فردی و علایق خاص و متمایز خویش، در جستجوی محصولی متفاوت و باکیفیت برتر در عرصه جهانی ‌اند.

سیاست، هدف و تلاش شرکت بیستون دارو ارائه محصولاتی برتر با رعایت کلیه استانداردهای بین‌المللی و قیمتی مناسب به مصرف‌ کنندگان عزیز است. لذا تمامی محصولات این شرکت ضمن داشتن بالاترین استانداردهای جهانی، دارای مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دیگر مراکز قانونی می باشد؛ و خوشبختانه تمامی محصولات این شرکت برخلاف برخی از برندها آرایشی و بهداشتی فاقد نمونه های مشابه تقلبی بوده و مصرف کنندگان محترم می توانند با اطمینان تمام از کیفیت برتر برندهای این شرکت استفاده نمایند.

ناگفته نماند که از هرگونه پیشنهاد و انتقاد شما صمیمانه استقبال میکنیم.